Krzy a workshopy

19.5.2018

Mužská skupina Petra Illíka

zdieľanie pri ohni

 

Mužské skupiny alebo mužské kruhy existujú zopár rokov ako skupiny pre rozvoj mužov. Inšpirované sú tým, že kedysi muži sedávali pri ohni a zdielali svoje hlboké myšlienky a pravdy, to čo ich ťažilo, alebo čo chceli vyriešiť, zlepšiť a ostatní muži sa snažili zo svojich skúseností poradiť, ako najlepšie vedeli. Starší učili mladých to, čo im predali ich otcovia.

Dnes muži chodia väčšinou do krčmy na pivo, ale nejde to až tak do hĺbky, nerobia sa rituály, atď. Sexualita je u nás tiež tabuizovaná, je len na povrchu a všade v médiách.

Tým, že môj obor je sexualita, práca s telom a na mužských kruhoch v Českej republike pravidelne asistujem, prinášam ich aj na Slovensko a moje skupiny budú vedené v duchu rozvoja vedomej sexuality a kultivácie mužskej energie. Môže to byť napríklad práca so svojou vlastnou sexualitou, svojim telom, kde využívam poznatky zo starých filozofii a kultúr, ktoré sa ňou zaoberali ako posvätnou a používali ju k posilneniu tela a ducha. Rôzne rituály a techniky, ktoré nás zavedú do čisto mužského sveta a mnohé z nich môžete využívať v osobnom živote.

Ďalšia vec, ktorú chcem zvedomiť je meditácia. Pre utíšenie mysle rozlietaných mužov, pre mužov, ktorí necítia toľko energie v živote alebo tele. Sú rôzne cvičenia na rozprúdenie a oživenie svojej sily. Budeme pracovať aj s témami ako cieľ života, vzťahy, otec, sexualita atď.

Čo vám mužská skupina prinesie?

  • nový vhľad do sexuality a pochopenie, ako fungujú ženy a muži
  • posilnenie mužskej sily a dôvery v mužov
  • oslobodenie sa od starých návykov a názorov v sexualite tým, že si objasníme skutočnosť a kam všade môže až zasahovať
  • techniku okamžitého nabudenia mužskej energie v sebe
  • techniku veľký ťah (technika z taoizmu)

MIESTO KONANIA:

Bratislava – Kamzík

Stretnutie je pod vežou na Kamzíku vždy o 19:00

 

ČAS KONANIA:

od 19 do 21 hod

VSTUPNÉ je dobrovoľné

Pre viac informácií nás môžete kontaktovať mailom peter.daniela.sb@gmail.com alebo  na

tel. č. +421 949 223 010