Referencía

DANIELA

Masáž u Daniely byla nádherná, byl to zážitek, který mi ukázal zcela nové obzory vnímání svého těla a prožívání potěšení. Zvlášť bych rád chtěl vyzdvihnout pocit plného přijetí, kterému se mi u Daniely dostalo, a které mně umožnilo uvolnit se, a zbavit se stresu, a cítit se šťastně.

Honza

Děkuji za úžasný zážitek. Danča mi dala přímo nebeskou tantrickou masáž. Bylo to naprosté blaho. Zkoušel jsem podobné masáže i dřív, ale tahle byla jednoznačně nejlepší! Moc rád přijdu brzy zas.

Lawrence

Rádi bychom poděkovali za trénink, který nám Daniela poskytla. Má zkušenosti a je profesionál. Vládla skvělá atmosféra a naučili jsme se hodně nových technik. Rozhodně budeme doporučovat dál.

Victoria a její manžel

Ahoj Daniela. Dovol mi teda zopar dojmov z stvrtkovej masaze.
Bolo to najlepsie, co som zazil. Mal som pocit, ze ma neustale niekto objima a laska. Velmi prijemne. Az mi je luto, ze to ludia nerobia v beznom zivote. Aj uvolnujuca masaz koncatin bola vyborna, mal som za sebou tazky trening na jeden zavod a zrovna ten tyzden som regeneroval. Mojim noham a rukam si vliala novy zivot do zil. Teraz po preteku som na kašu a zas by sa mi zišlo 🙂 
Analna masaz bola velmi zaujimava skusenost a pacilo sa mi to, len tam uz som nevedel ako sa mam spravat a kde su hranice, uz som sa nechaval uniest. Intimna masaz ta ma odniesla prec. Vnimanie tvojich dotykov bola extaza. Nesmeroval som sice k nejakemu explozivnemu vyvrcholeniu, ale skor som akoby surfoval na dlhej vlne. Neviem, či to tak má byť, ale ja som s tým spokojný. A ostal by som v takom stave aj cely den, leby som mohol.
Tvoje ruky boli všade a niekedy som mal pocit, ze ste aspon dve 🙂 Nedokazal som mat cely cas zavrete oci a vnimat len dotyk, obcas potrebujem mat aj vizualny podnet a cez privrete oci rad vnimam prostredie, tlmene svetlo a tien zenskej postavy. Neviem ako to vnimas ty z pohladu kouca, majstra, masera 🙂 ale ja som bol stastny.
Tvoja masaz je silno navykova. Dakujem za skvely zazitok.
Luboš

Daniela je veľmi milá a šikovná masérka..kedže som nikdy na tantre predtým nebol, mal som trochu obavy a vybral som si hodinovú masáž Umenie dotyku a bolo to úžasné. Celá masáž je vlastne úcta k telu a druhej osobe. Nič nebolo na silu, všetko príjemné a uvolňujúce. Dokonca sa môže vykonávať aj v spodnom prádle čo uvítajú hanblivci
ako som ja. Masáž mi pomohla spoznať nové pocity a vnímať svoje telo trochu inak ako doteraz. Celková atmosféra, hudba, prítmie a jej ruky mi pomohli na hodinu zabudnúť na svet za dverami.Ďakujem. No a ruky by si mala dať Daniela patentovať lebo sú jedinečné 🙂

Tomáš

PETER

Veľmi zmyselný a intenzívny zážitok, ktorý mi priniesol výborný relax. Výrazné uvoľnenie ma ovplývalo ešte pár dní po masáži. Niektoré fyzické pocity ma prekvapili, ale vždy to bolo veľmi príjemné. (Každé telo asi reaguje trochu inak). Peter vnímal každý záchvev môjho tela a vedel rozprúdiť moju vnútornú sexuálnu energiu. Peter má veľmi citlivý a sústredený prístup, to ma dokázalo udržať v prítomnom okamihu a podarilo sa mi oddať nezvyčajnému zážitku. V najsilnejších momentoch sa mi nečakane uvoľnili aj staré potlačené emócie, čo bolo oslobodzujúce. Vrelo doporučujem každému, kto má rád masáže a zároveň sa zaujíma aj o meditáciu a prácu s energiami.

Zuzka

Peter sa svojim klientom venuje veľmi odborne. Napriek našemu kamarátstvu si počas rozhovoru udržal profesionálny odstup. Je veľmi dobrý poslucháč a vie vycítiť čo klient potrebuje. Aj keď je to niekedy len objatie. Jeho terapie rozhodne odporúčam.

Peťa poznám od strednej školy, čo bolo ku dňu prvej masáže (klasickej) približne sedem rokov. Budem úprimný, trošku neistoty som pred tým mal. No obavy boli neopodstatnené a masáž bola vykonaná na profesionálnej úrovni. Páči sa mi komplexný pohľad – na jednej z masáží som sa napríklad „zablokoval“ pri prechode masáže z jednej strany tela na druhú a vtedy mi Peťo povedal (v skratke), že za tým môže stáť aj psychika. To ma v dnešnej dobe neprekvapilo, avšak takúto spätnú väzbu som na masáži ešte nedostal. V istom zmysle sa teda Peťo stará nie len o naše telá, ale aj myseľ. Bol som a stále som rád, že sa môj kamoš vypracoval na kvalitného maséra a zároveň naďalej pracuje na sebe v mnohých oblastiach. Celkom určite Vám o nich rád porozpráva sám. Som si istý, že spokojných zákazníkov – tak ako som ja, má mnoho. Ďakujem a prajem veľa úspechov!

Andrej

Privítala ma príjemná vôňa a hudba. Peter (masér) ma poprosil, aby som sa prezliekla do sarongu. Bola som dost nervózna. Masáž začínala rituálom, so zatvorenými očami som vnímala len jeho dotyky. Jemne prechádzal končekmi prstov od hlavy až k nohám, všetko malo súvislý priebeh a dych sa mi upokojil. Pokračoval masážou, kde zapájal aj svoju váhu a následne premasíroval celé telo horúcim olejom. Počas masáže zo mna nespustil ruky a mala som pocit bezpečia. Potom ma poprosil, aby som sa otočila na chrbát. Vtedy som už bola uvoľnená, no v hlave som mala obavy, ako vyzerám. Prechádzal mi po celom tele s takou nehou, až som sa cítila krásna. Zmyselne mi prechádzal po tele a na podbrušku robil vibračný pohyb rukou. Keď s ním začal, cítila som zimomriavky vnútri tela. Keď to zopakoval druhýkrát, tlačili sa mi do očí slzy a začali vychádzať pocity smútku z minulosti. Peter si to všimol a uistil ma, že je to v poriadku, že môžem uvoľniť aj hrdlo a dýchať tak, ako mi je to prirodzené. Popritom stále pokračoval a ja som dala svojim pocitom voľný priebeh. Už som sa neovládala, vnímala som len ten pocit čo sa mi vytváral v podbrušku. Plakala som nahlas a cítila silný tlak na hrudi, pripomenulo mi to bolesť, ktorú som dlho skrývala. Rozplakala som sa. Dýchal nahlas, aby som to precítila a dostala zo seba von. Dych sa mi upokojoval. Povedal mi, aby som sťahovala vnútorne svaly. Bolesť a tlak sa mi dostávali vyššie az do hrdla, zvieralo mi ho ako by som tam mala hrču a mojimi vzlykmi sa uvolňovala. Pri intímnej masáži sa mi celé telo roztriaslo, nevedela som či to bol orgazmus, bolo to príjemné. Nedokázala som sa ovládať a ani upokojiť. Potrebovala som bezpečie, Peter to vycítil a pevne ma objal. Ani neviem ako dlho, no cítila som jeho tep a hlboké nádychy a výdychy ma postupne upokojili. Peter je profesionálny tantra masér, so skúsenosťami, nadhľadom a je z neho cítiť, že svojou prácou aj žije. Bol to krásny, uvoľňujúci a vzrušujúci zážitok. To, čo som prežívala, presne vystihuju dve slová, TERAPIA DOTYKOM.“

Katka

Už na začiatku bolo veľmi prijemné, ako si mi vysvetlil, čo ideme robiť. Mohla som sa pripraviť, čo ma čaká a nespôsobilo mi to iné pocity. Keď si mi priložil ruky na srdce, cítila som teplo z tvojich rúk. Bolo to veľmi super. Úžasný pocit bol, že som mala na sebe sárong a dával si ho postupne dolu. Bolo to pocitové a nestrhol si ho hneď dolu. Vždy si ma istým spôsobom držal na hrudniku a mala som z toho pocit istoty. Pri masáži prsníkov som si uvedomila, že každý mám inak citlivý na iné druhy dotykov. Ako si prechádzal pri podpazuší, (hmaty z lymfatickej masáže) tak to bolo veľmi uvoľňujúce. Ako by si uvoľnil tie nánosy, ktoré sa mi tam nazbierali. Momentálne mám menštruáciu a mala som ich bolestivé. Teraz cítim, že sa ako by dostali preč a nebolia. Úžasné bolo to obyčajné jemné hladenie bradaviek, skoro si sa ma nedotýkal a pri tom to bolo tak intenzívne. Nikdy som si neuvedomila, že môžem mať také citlivé prsia. Ako si prešiel na tvár, bolo to uvoľňujúce a veľmi jemné. Masáž šije si veľmi užívam a táto konkrétne od teba bola úplne iná, ako tie pred tým. Bola som v takom zvláštnom meditatívnom stave, lietala som a ani nevnímala telo od hlavy nižšie. Bolo to ako by si cítil rukami všetko, čo si moje telo žiada. Nikdy som nič lepšie nezažila čo sa masáží týka. Bolo to úžasné, ty si nedržal len jeden bod, ale vyplnil a džal toľko bodov naraz. Mala som pocit, že používaš ďalšie dve ruky navyše. Keby si mi na konci nepomačkal nožičky, asi by som mala veľký problém dostať sa do bdelého stavu. Ulietavala som a bola v takom meditatívnom stave. Veľké ďakujem.

Silvia

Koučovanie orgazmickej jógy:

Ahoj Peťko, takto by som zhrnula čo som doteraz prežila, samozrejme bolo toho oveľa viac ale ťažko sa to všetko kondenzuje do pár viet. Tak verím že to pomôže.

Momentálne sa nachádzam asi v polovici svojej cesty a už teraz môžem povedať, že je to pre mňa hlboko transformačné putovanie ku svojej vnútornej Bohyňi. Každým dňom v sebe objavujem doposiaľ neprebádané časti svojho vnútra. Zo začiatku bolo nádherné spoznávať seba i svoje telo cez dotyk, masáž či jemné hladenie. Až k slzám ma dohnalo uvedomenie, že som si takéto potešenie cez dotyk sebe samej nikdy nedopriala. Už po prvej hodine som cítila akési väčšie napojenie na seba, objavila som pocit, ktorý sa nedá opísať, iba zažiť, lebo je pre každého iný, ale je to niečo ako keď cítiš svoju skutočnú prirodzenosť, autentičnosť, bez masiek a pretvárok, jednoducho keď cítiš samu seba a prijímaš sa takú akou si. Cvičenia ako práca s dychom, panvou a hlasom boli pre mňa neuveriteľným zážitkom, keď sa v jednom momente cezo mňa prehnala akási sila, prúd energie,  ktorý mi umožnil zo seba vydať presne to, čo sa v danej chvíli potrebovalo dostať von. Plač, krik, bolesť, hnev ale aj radosť, smiech či blaženosť. Čím hlbšie som si dovolila ísť a čím slobodnejší bol prejav, tým väčší účinok sa dostavil. Následná úľava a vnútorný mier boli vždy nádherným zakončením každej hodiny. Spolu s nimi sa objavili aj nové poznania, uvedomenia, vízie a hlbšie napojenie sa na svoju vnútornú múdrosť. Zo začiatku to bolo veľmi veľa o vypúšťaní starého a o vnútornom liečení a teraz vnímam že toto „zdravšie“ vnútorné prostredie poskytuje lepšiu živnú pôdu na prejav mojej tvorivej sily. Som veľmi vďačná že som sa dostala do styku s touto technikou lebo vnimam že práve dych, pohyb a hlas sú naozaj cennými nástrojmi ktoré dokážu pomôcť každej žene na jej ceste k sebaspoznaniu a napojeniu sa na jej skutočnú božskú esenciu. Čoraz viac si uvedomujem že sexualita nie je ani zďaleka iba na potešenie, ale že sa v nej skrýva obrovský liečivý a tvorivý potenciál.

Katka