Kurzy a workshopy

Súkromná výučba partnerskej masáže

Vedieť dobre partnerskú masáž vám otvorí cestu k novým partnerským a erotickým zážitkom. Nie každý má čas navštevovať časovo náročné pobytové kurzy. Možno, že si v dnešnej uponáhľanej dobe hovoríte ,, ja nemám čas tráviť niekde celý deň a niečo sa učiť „. Alebo ste s manželkou na opačnej smene, prípadne môžete iba večer, alebo skoro ráno, možno máte malé deti. Alebo si nie ste istí, či chcete byť v skupine, pretože máte radšej súkromie. Napriek tomu ale chcete vyskúšať a zažiť niečo nové a obohatiť váš vzťah.

Ak ste pri čítaní predchádzajúcich riadkov aspoň jeden krát prikývli, je súkromná výučba práve pre vás

 

Čo sa dozviete a naučíte:

– Povieme si o rozdieloch medzi mužom a ženou (tzv. polarita v páre)

– Vyskúšate si typy dotykov podľa elementov (zem, voda, vzduch, oheň a éter) a ako s nimi pracovať

– Ukážeme vám anatómiu pohlavia, ale trochu inak, než ako ju poznáte zo školy

– Naučíte sa intímnu masáž ženy / muža

 

Ako výučba prebieha:

Výučbu partnerskej masáže sme upravili do dvoch, dvojhodinových stretnutí, pre jedného partnera. V prípade, že chcete prísť ako pár a učiť sa vzájomne, je to 4 x 2 hodiny. Pre páry je tu možnosť absolvovať celú výuku aj v rámci jedného dňa.

Počas prvého stretnutia si povieme o polarite medzi mužom a ženou, aké máme typy dotyku, kedy a kde na tele s nimi pracovať, prevedieme vás základným konceptom masáže. Počas prvej lekcie sa neučíme intímnu masáž, ale všetko ostatné.

Na druhom stretnutí ukážeme anatómiu pohlavia, dozviete sa o anatómii orgazmu a aké typy orgazmu môžete prežívať, ako jednotlivé orgazmy fungujú a ako vyzerajú v tele. Zopakujete si masáž z prvého stretnutia a potom vám ukážeme a následne vás naučíme intímnu masáž pre muža / ženu.

 

Pre účastníkov:

Ak sa chcete učiť ako partneri, odporúčame naozaj 2x 3h, aby bolo dosť času všetko vyskúšať, pochopiť a skutočne zažiť. Dostatok času je dôležitý aj pre rozdielny priebeh masáže mužov a ženy.

Pri súkromnej ​​výučbe jednotlivca je nevyhnutné mať so sebou niekoho, na kom budete môcť „trénovať“. Príďte teda so svojou modelkou či modelom alebo ak nemáte, tak vám ich radi zoženieme.

Na výučbu si sebou vezmite pohodlné oblečenie, výučba nezahrňuje nahotu lektora a žiaka, len nahotu modela/modelky.

Výučbu je možné dať aj ako darček, odporúčame však vopred sa s partnerom poradiť, aby potom nedošlo k zlému pochopeniu zo strany partnera (neviem ju / ho uspokojiť, už ju / ho to so mnou nebaví, nudí sa so mnou, atď.)

Tento kurz je určený pre domáce masáže, preto je aj časovo kratší a zjednodušený. Výučba neslúži ako kvalifikačné vzdelanie pre následné profesionálne zameranie.

Výučbu profesionálnej tantrickej masáže pripravujeme.

 

MIESTO KONANIA:

Učíme v Bratislave a v Prahe.

 

ČAS KONANIA:

Podľa predchádzajúcej dohody, v prípade jednotlivca je potrebné 2 x 2 hodiny, pre pár 2 x 3 hodiny

 

Pre viac informácií nás môžete kontaktovať mailom peter.daniela.sb@gmail.com alebo  na

tel. č. +421 948 007 359

 

Výučba Partnerskej masaže

Pre jednotlivcov:

2 x 2 hodiny bez modelky (prídete so svojou modelkou) ……………………….. 200 eur

2 x 2 hodiny s modelkou (zaistíme vám modelku) …………………………………. 300eur

Pre páry:

2 x 3 hodiny ………………………………………………………………………………………….. 300eur