Masáže

Masáže pre páry

 

Premýšľate nad darčekom k výročiu Vášho vzťahu? Chceli by ste vyskúšať niečo nové s nádychom erotiky? Zaujíma vás dávne umenie tantry? Alebo si len chcete užiť s partnerom príjemnú chvíľku relaxácie? Máme pre vás ponuku partnerských masáží.

 Ako partnerská masáž prebieha

Celostná  zmyselná tantrická masáž je u párov veľmi obľúbená. V prítmí miestnosti, kde znie romantická hudba ďalekého východu a voňajú vzácne éterické oleje, sa môžete nechať unášať na vlnách relaxácie v atmosfére ľahko nabitej erotickej energie.

Partnerskú masáž zahájime úvodným tantrickým rituálom v stoji, ktorý vás príjemne upokojí a zároveň naladí vaše telo na následnú masáž. Počas masáže pracujeme s piatimi typmi dotykov podľa elementov (zem, voda, vzduch, oheň a éter), ku ktorým využíváme rôzne špeciálne masážne pomôcky- horúce uteráčiky, ktoré prehrejú a zároveň prekrvia telo, hebké a intenzívne predmety, ktoré rôzne zcitlivia pocity vnímané na vašej koži. Každý dotyk je špecifický a oživuje iné bunky vo vašom tele. K masáži neodmysliteľne patrí i sensuálna olejová masáž, kde špeciálne pre vás namiešame vonné esencie, ktoré patria k tantrickým masážam. Celostná zmyselná tantrická masáž zahrňuje i masáž intímnych partií – pre mužov masáž lingamu a pre ženy masáž joni.

Súčasťou masáže je aj drobné občerstvenie v kombinácii sladkých a slaných pochúťok a fľaša sektu. Pred každou masážou je úvodný rozhovor, počas ktorého vám postup masáže vysvetlíme a dohodneme sa s vami na individuálnom prístupe (nie je napríklad prekážkou, ak nebudete chcieť intímnu masáž alebo ju bude chcieť len jeden z páru). Vyberieme spoločne aj vôňu  olejov – zo skúsenosti vieme, že ženy majú radšej voňavé oleje a muži preferujú skôr neutrálny.

Masážou vás prevedú Peter a Daniela

Pre viac informácií alebo objednanie nás kontaktujte emailom peter.daniela.sb@gmail.com  alebo na tel.č.+421 948 007 359

Partnerská masáž

3 hodiny ……………………………… 375 eur

2 hodiny ……………………………… 275 eur

1,5 hodiny …………………………… 215 eur